רפואה שלמה

רפואה סינית ומודעות

5 מרכיבים

שיטת הטיפול שלנו ייחודית וכוללת 5 מרכיבים

1-אבחנת דופק:  אבחנה באמצעות מדידת הדופק מאפשרת לנו למדוד ולאבחן את תפקודם של האיברים הפנימיים, אשר הם המקושרים לכוחות המניעים והסיבה לכל מה שקורה בגופנו. שיטה ייחודית זו שונה משיטות אבחון אחרות- אלטרנטיביות ומערביות, המתבססות על סימפטומים.
2-התאמת הטיפול הנכון: האבחון המתבסס על הקשבה לדופק, מאפשר להסיק על מצב האיברים הפנימיים ולפיו להתאים את הטיפול הספציפי לו זקוק המטופל. המשמעות הינה שיתכן מצב בו שני מטופלים יתלוננו על אותם סימפטומים, אך אנו נטפל באופן אחר בכל אחד מהם, כיוון שהשורש והסיבה נמצאת במקום אחר.

3מעקב שיטתי: אנו מנהלים את הטיפול על סמך מעקב אחר האיברים הפנימיים. זו הדרך לטפל באדם השלם ולא במחלותיו.

4-טיפול בטווינה: הטיפול העיקרי במרפאה הוא בשיטת טיפול במגע הנקראת טווינה. מטרת הטיפול היא להשפיע על האיברים הפנימיים, שהם, לפי הרפואה הסינית, החלק המשפיע והסיבה לכל תפקודי הגוף. בטיפול בטווינה, הדרך להשפיע על האיברים הפנימיים היא ע"י טכניקות שונות של מגע ולחיצות בנקודות ואזורים שונים בגוף. הטיפול מתבצע על הבגדים.

5-סיוע של מטפלים תומכים (אסיסטנטים)- המטפל הראשי נעזר במטפלים תומכים על מנת לבצע את הטיפול ביתר מיקוד ויעילות.

אנו משלבים רפואה סינית ומודעות. שילוב זה מוכיח עצמו יום אחר יום ביכולת לשפר ולשמר את מצב הבריאות של המטופלים שלנו.

המטופל הינו גורם פעיל בטיפול: אנו מאמינים שכדי לגרום לשינוי אמיתי, הטיפול צריך להשפיע על חייו של המטופל ברמה הפיזית, הרגשית והרוחנית.

לכן המטופל חייב להיות גורם פעיל בטיפול שלו.

המטופל שלנו לומד נושאים חיוניים לשמירת בריאותו:

אורח חיים – כדי להגיע לבריאות טובה ולשמר אותה, כל אחד חייב ללמוד ולדעת איך משפיע אורח החיים שלו על גופו. בין היתר מדובר בהרגלי שינה, תזונה ופעילות גופנית.

שפת הגוף – המטופלים שלנו לומדים להקשיב לגופם. הרפואה הסינית משתמשת ב"שפה" המסייעת לנו להבין מה הגוף רוצה. גופנו מוסר לנו בקביעות מידע על מצבו הפנימי.  ככל שנלמד להקשיב יותר למסרים שלו, כך נוכל לקלוט ולהבין איך להתנהג נכון עם גופנו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s